نوشته های وبلاگ

سرنوشت وحشتناک کشتی SS Ourang Medan

سرنوشت وحشتناک کشتی SS Ourang Medan

در نزدیکی های ماه فبریه ۱۹۴۸ بود که کشتی های اطراف اندونزی، وحشتناک ترین روزهای خود را سپری میکردند. یکی از کشتی های منطقه پیغام زیر را دریافت کرد تمامی خدمه به همراه کاپیتان کشتی مرده اند، من مُردم! این پیغام توسط کد مورس و از کشتی ای به نام SS Ourang Medan ارسال شده بود. با دریافت این پیغام، چند کشتی برای برسی موضوع و کمک به محل فرستاد میشوند که با ورود خدمه نجات به کشتی، همگی با وحشتناکترین صحنه زندگی خود مواجه میشوند! تمامی خدمه کشتی به طرز عجیبی و همگی به یک حالت مُرده بودند؛ چشم های همه آنها باز بود و دست های آنها به حالت کشیده و صورت تمام اجساد رو به سمت خورشید قرار داشت. تمامی چهره ها از ترسیدن شدید آنها قبل از مرگ خبر میداد.
حتی سگ کشتی هم مُرده بود!! خدمه نجات وقتی وارد اتاق دیگ بخار کشتی شدند، از شدت سرما به لرز افتادند…. در حالی که دماء اتاق صددرجه سانتی گراد براورد شده بود. بعد از پایان برسی، نتیجه بر این شد که کشتی را به لنگرگاه برگردانند، به محض بستن سیم های یدک کش، مه غلیظی شروع شده و کشتی SS Ourang Medan به همراه تمامی خدمه خود منفجر شده و به قعر دریا فرو رفت.

کشتی Ourang Medan
لحظه انفجار کشتی SS Ourang Medan

هر چند سالها از غرق شدن Ourang Medan می گذرد اما هنوز هم در بسیاری از محافل درباره آن صحبت می کنند و نظریه های مختلفی درباره علت مرگ خدمه وجود دارد. بعضی ها می گویند که این کشتی مورد حمله “یوفوها” قرار گرفته و حوادث ماوراءالطبیعه باعث بروز چنین اتفاقاتی شده و عده ای هم بر این باورند که این کشتی به طور غیرقانونی در حال حمل گاز اعصاب بوده و از آنجا که مسائل ایمنی در آن به خوبی رعایت نشده بود، این اتفاق وحشتناک برای خدمه آن افتاد.

مطالب مرتبط

2 دیدگاه برای “سرنوشت وحشتناک کشتی SS Ourang Medan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.