نوشته های وبلاگ

هیولای فلت وود،هیولا یا موجود فضایی؟

هیولای فلت وود،هیولا یا موجود فضایی؟

در ۱۲ سپتامبر ۱۹۵۲ اتفاقی عجیب و همچنین باورنکردنی، شهروندان و مردم شهر دهکده برکستون در ویرجینیای اروپایی را شگفت زده کرد. ساعت ۷:۱۵ دقیقه بعدازظهر بود و همچنین پسران جوان مدرسه فلت وود تعطیل شده و همچنین به سمت منزل و خانه می رفتند. دو پسر خانواده ادوارد و همچنین فرد مای به همراه دوستانشان تامی هایر، نیل نانلی، رونی شیور که بین ۱۰ تا ۱۷ سال شمسی داشتند، در میانه های راه نوری عجیب در آسمان دیدند که آنها را بهت زده کرد. ابتدا فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردند که یک هواپیماست ولی باید توجه داشت با دیدن نورها و همچنین حرکات عجیب آن هم، شگفت زده و همچنین هراسان تا منزل و خانه دویدند. آنها به سرعت به منزل و خانه برادران مای رفته و همچنین موضوع را جهت مادر خانواده تعریف کردند. کاتلین پس از شنیدن آن داستان، به سمت تپه های فلت وود به راه افتاد تا ببیند موضوع از چه قرار می باشد. پسرها و همچنین سگ کاتلین به نام لمون هم به دنبال او راهی جنگل شدند. در میانه های مسیر، گویا لمون متوجه چیزی شده و همچنین در حالی که مرتب واق واق می کرد، به پشت یکی از تپه ها رفت. همه جا تاریک بود و همچنین اطراف به وضوح دیده نمی شد. آنها نیز به دنبال لمون راه افتادند تا ببینند که او چه چیزی پیدا کرده می باشد. کمی که جلوتر رفتند، بویی تند مانند بوی فلفل که موجب سوختن بینی و همچنین چشم هایشان شده بود، به مشامشان رسید. در همین لحظه دو نور قرمز کوچک، از لابه لای درختان بلوط نظر آنها را به خود جلب کرد. آنها به سمت نور حرکت کردند. هر چه جلوتر می رفتند، نور قرمز شدیدتر می شد. با نگاه کردن به آن نور، آنها درد شدیدی در چشم هایشان احساس کردند.
آنها که خیلی زیاد ترسیده بودند، به سرعت به سمت منزل و خانه راه افتاده و همچنین با کلانتر دهکده، رابرت کارر تماس گرفتند. کلانتر به همراه دستیار خود لی استوارت به سمت تپه های فلت وود حرکت کردند. کاتلین و همچنین بچه ها آن بار به همراه کلانتر و همچنین دستیارش، به آن هم محل بازگشتند. آن بار چیزی که می دیدند، قابل باور نبود. آنها فردی یا شخصی بلندقد در حدود سه متر را، با صورتی قرمز و همچنین چشمانی خیلی زیاد درشت و همچنین نورانی که به چشمان انسان هیچ شباهتی نداشت، با بدنی نقره ای و همچنین لباسی سبز دیدند که ایستاده بود و همچنین به آنها نگاه می کرد. بعضی از شاهدان گفتند که آن موجود فاقد دست بود ولی بسیاری از آنها گفتند که او دستانی کوچک داشت که زیر لباسش پنهان کرده بود. آن موجود اسرارآمیز، بعد از دیدن آنها خیلی زیاد وحشت کرده و همچنین پا به گریز و فرار گذاشت.
صبح روز بعد، یکشنبه ۱۳ سپتامبر دستیار کلانتر، لی استوارت بار دیگر موجود اسرارآمیز را دیدن کرد که گویا سر تا پایش در گل فرو رفته و همچنین کثیف بود. او به سرعت به وسیله بی سیم، موضوع را به کلانتر اطلاع داد ولی باید توجه داشت تا کلانتر خود را به محل برساند، دیگر از موجود خبری نبود و همچنین بعد از آن هم نیز هیچ کس او را ندید. بعد از پایان گرفتن آن داستان، یک روز کلانتر پرونده های مرتبط به دهکده در ۱۲ سال شمسی قبل را بررسی کردن می کرد که به موضوع خیلی زیاد جالبی برخورد. در یکی از آن پرونده ها، تصادفی ثبت شده بود که خیلی عجیب به نظر می رسید. در سال شمسی ۱۹۴۲ یعنی درست ده سال شمسی قبل از آن ماجرا، فردی یا شخصی به نام مکس لوکارد، با خودروی کامیون خود در حال رانندگی بوده که با موجودی عجیب برخورد کرده بود. با آنکه اتومبیل مکس به شدت آسیب دیده بود ولی باید توجه داشت اثری از موجودی که با او تصادف کرده بود پیدا نشد.

رابرت کارر که خیلی به آن ماجرا علاقه مند شده بود، تحقیقات محلی را آغاز کرد تا بفهمد که چند فرد یا شخص تا به حال آن موجود را دیده اند. در نزدیکی جنگل فلت وود، ویلیام اسمیت به همراه شوهر یا همسر خود دونا، زندگی می کردند که یک شب، در حال بازگشت از مهمانی، با موجودی عجیب برخورد کرده بودند. بعد از رسیدن به منزل و خانه، متوجه شدند که دختر ۲۱ ساله شان، دنیل نیز آن موجود را دیده می باشد و همچنین آن هم قدر ترسیده و همچنین شوکه شده بود که حال مساعدی نداشت و همچنین به همین دلیل در بیمارستان کلارکس بورگ بستری شد. بعد از آنکه حال دنیل بهتر شد و همچنین توانسته بود ماجرا را تعریف کند، آن چنین گفت: <> بعد از تحقیقات مشخص شد که تمام رادیوها و همچنین خطوط مخابراتی در آن منطقه به مدت ۴۵ دقیقه قطع بوده می باشد. رابرت بعد از صحبت با شاهدان ماجرا، اراده و تصمیم راسخ گرفت تا با کمک گرفتن از آنها، چهره آن هم موجود ناشناس و همچنین عجیب را شناسایی کند. جذاب و جالب اینجا بود که تمام شاهدان آن موجود را به یک شکل و همچنین با تفاوت های خیلی زیاد کوچک توصیف کردند. آن تصویر، جهت تحقیقات اکثرا و بیشتر به نهاد فضایی داده شد و همچنین آنها نیز اعلام کردند که آن موجود، به احتمال خیلی زیاد زیاد یک موجود فضایی بوده که از سفینه خود جا مانده می باشد.

پس از چند روز، تمام افرادی که آن موجود را از نزدیک دیدن کرده بودند، دچار بیماری عجیبی شدند که هیچ یک از پزشکان علت آن بیماری و همچنین راه درمان آن هم را نمی دانستند. نشانه ها و علائم بیماری در تمام آنها یکسان بود. بیماران دچار زخم هایی در قسمت بینی و همچنین گلویشان شده بودند. حال لمون سگ خانم مای از همه بدتر بود و همچنین زخم های گلویش اجازه غذا خوردن به او نمی داد و همچنین دائم تشنج می کرد. یکی از پزشکان معالج، آن نشانه ها و علائم را شبیه به افرادی دانست که با گاز خردل مسموم می شوند. همچنین آن پزشک، علت تشنج بعضی از بیماران را شوکه شدن و همچنین ترس دانست.

پس از گذشت ۴۸ سال از دیدن موجود فضایی، یعنی سال شمسی ۲۰۰۰، جو نیکل- بررسی کننده و پروهشگر علوم ماوراءالطبیعه ادعای فضایی بودن آن موجود عجیب را رد کرد و همچنین همین امر باعث به وجود آمدن اختلاف بین محققان علوم فضایی شد. بعضی از آنها که با محققان پیشین و همچنین فضایی بودن آن موجود موافق بودند، مدارکی آوردند که نشان می داد در روز ۱۲ سپتامبر ۱۹۵۲، شیئی عجیب با چراغ های قرمز رنگ بر فراز آسمان ایالات مریلند، پنسیلوانیا و همچنین ویرجینیا دیده شده می باشد که در نزدیکی رودخانه الک و همچنین در پشت تپه های فلت وود ناپدید شده می باشد. آن موضوع، می تواند دلیل محکمی بر فضایی بودن موجود باشد ولی باید توجه داشت نیکل معتقد بود که آدم فضایی در کار نبوده و همچنین آن موجود خیالی، تنها یک جغد عظیم الجثه بوده که لابه لای درختان بلوط نشسته بوده می باشد. آن جغد، بعد از چند روز سرگردانی در شهرستان به جنگل گریخته می باشد.
بعدها آن موجود به خاطر جثه عظیمی که داشت، به هیولای فلت وود مشهور شد و همچنین هر سال شمسی در آن تاریخ، فستیوالی سه روزه در آن دهکده برگزار می می شود. در آن فستیوال، عروسکی به شکل هیولای فلت وود ساخته شده و همچنین آن فستیوال به نام جشن هیولای سبز شناخته می می شود.

مطالب مرتبط

26 دیدگاه برای “هیولای فلت وود،هیولا یا موجود فضایی؟

  1. سلام و احترام خدمت مدیر وبسایت
    بنده از مطالب سایت شما لذت بردم و استفاده کردم تبریک میگم سایت خوبی طراحی کردید خواستم از زحماتتون تشکر کنم، باز هم مطالب وبسایت شمارو پیگیری و استفاده خواهم کرد

    1. سپاس فراوان از لطف شما و حمایتتون از سایت ما.از طرف تیم سایت دانستنی ها سال نو را به شما و خانواده گرامیتون تبریک میگم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.