موتورباشی مرجع دنیای موتورسیکلت و موتورسواری

امروز میخوام براتون سایت موتورباشی رو معرفی کنم. موتورباشی مرجع تخصصی دنیای موتورسیکلت و موتورسواری هست و مدیران این سایت سعی می کنند با ارایه اطلاعات کیفی، کاربردی، آموزشی وسرگرم کننده بصورت نوشتار، عکس و ویدیو ضمن تامین نیازعلاقمندان پارسی زبان به موتوسیکلت و موتورسواری با اطلاعات مفید و کاربردی در این زمینه به موتوردوستان کمک کند. شما میتوانید براحتی دراین دنیای زیبا جستجو کرده و گستره وسیعی ازاطلاعات را دراختیارداشته باشید.نکته مهمی که این سایت رو از دیگر سایت ها متمایز کرده این است که به صورت تخصصی در حوزه موتورسیکلت کار می کند. نقد و بررسی های تخصصی در زمینه موتورهای موجود در بازار ایران از ویژگی های منحصر به فرد سایت موتورباشی است و قسمت مقایسه موتورسیکلت ها بسیار کاربردی هست مخصوصا برای کسانی که قصد خرید موتورسیکلت دارند و بین انتخاب چند موتورسکلت تردید دارند.

قسمت جذاب دیگر بخش موتوسیکلت های دست ساز ، کاستوم و یا کافه ریسر است که موتورباشی به عنوان اولین مرجع موتورهای دست ساز در ایران شروع به معرفی موتورهای دست ساز ساخته شده توسط ایرانیان کرد. از محبوب ترین مقالات این مجموعه میتوان به موتورسیکلت دست ساز ارسام و امیرعلی و موندیال دست ساز ساخته شده توسط آقای آهویی اشاره کرد.

بخش تاریخی سایت موتورباشی دست به ابتکاری نو در ایجاد محتوا برای موتورسیکلت های کلاسیک زده است که به همراه عکس های با کیفیتی از این موتورسیکلت ها تاریخچه و داستان تولید این موتورها رو روایت می کند.

تیم خبرنگاری موتورباشی با مصاحبه های جذاب با بانوان موتورسوار ایرانی که در داخل کشور فعالیت می کنند سعی در حمایت از موتورسواری بانوان دارد البته ناگفته نماند جذابیت این مصاحبه ها فوق العاده است حتما توصیه میکنم از این بخش بازدید کنید.

البته این ها بخشی از قسمت های سایت موتورباشی بود که شخص من دوست داشتم و ازش خوشم امده بود و در اینجا بهتون معرفی کردم ولی در موضوعات مختلف در باره موتورسیکلت مطالب و مقالات بسیار عالی دارند و توصیه من اینه که حتما به سایت موتورباشی سر بزنید.